TK Chrisstar-taneční sport

TK Chrisstar od roku 2002 pod vedením
Bc. Radky Prokůpkové soustavně připravuje mladé tanečníky v oblasti
Latinsko-amerických tanců (Samba, Cha-cha, Rumba, Paso-doble a Jive) a Standardních tanců (Waltz, Valčík, Tango, Slowfox a Quickstep)

Taneční klub otevírá každoročně dvě přípravné třídy a to přípravku mini dětí (4-6 let), dětí (7-9 let) a přípravku juniorů a mládeže (10-18 let).

V roce 2019 klub reprezentoval taneční pár Novotný Lukáš-Prokůpková Lucie na nejvyšších republikových soutěžích TANEČNÍ LIGY a prestižní SUPER TANEČNÍ LIGY Juniorů I.
Největšími úspěchy:  10.místo na Mezinárodním festivalu Taneční ligy v Kroměříži v tancích standardních a 11.místo soutěže Taneční ligy Pohár Královského města ve Slaném tanců Latinské Ameriky.

Za výbornými výsledky tanečního klubu stojí proškolení a zkušení trenéři vlastnící trenérské licence a externí trenéři, kteří s tanečním klubem pravidelně spolupracují.

TK Chrisstar při TJ Sokol Bedřichov byl založen roku 1996 panem Robertem Kleinem a paní Janou Laštovičkovou.

Bc. Radka Prokůpková
vedoucí a trenér TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
tel: 731 447 190
 email: chrisstar.bedrichov@email.cz
web: www.chrisstar.cz
Facebook: Taneční klub Chrisstar Jihlava – TJ Sokol Bedřichov

Jedna reakce na TK Chrisstar-taneční sport

1. dotaz na sportovní tanec napsal:

dcera by měla zájem,
    mohu dostat nějaké informace,
    má pohyb ráda,věk 11let,
    byla by možnost podívat se?
    Předem děkuji za odpověd

HEVEROVÁ