Volejbal

197 členů

Volejbal sdružuje dvě mužstva přípravky, žákyň, který hraje oblastní přebor, dva oddíly dorostenek – též hrají oblastní přebor, ženy B – hrají oblastní přebor II.třídy a ženy „A“ , které hrají v národní lize skupiny B.

Zároveň se oddíly dorostu žákyň zúčastňují každoročně Ligy Vysočiny, ženy se účastní turnaje “ Vranovské léto „.

Předseda oddílu  –  František Nosek 731 242 757   www.volejbal-bedrichov.cz

5 reakcí na Volejbal

1. tom napsal:

zkuste zajít ve středu v 17hod.na ZŠ Kollárova, chodí tam jedna rekreační partička. S pozdravem Tom Zatloukal

2. volejbal - chlapec 10 let napsal:

mám 10-letého syna, který by rád začal hrát volejbal. Je nějaká možnost ve vašem klubu? Děkuji

Marcela Kopecká

3. Volejbal LUKA napsal:

Pokud byste měla zájem hrát turnaje za smíšený tým a máte chu´t jezdit i na tréninky do Luk nad Jihlavou, ozvěte se prosím na mail vt.agu@seznam.cz, budu se těšit na případnou spolupráci. Vedoucí týmu

4. Volejbalový lektor napsal:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost objednání volejbalového lektora pro amatérský volejbalový tým, který by rád uspořádal víkendové soustředění a pod vedením lektora se zdokonalil. Podmínky bychom řešili v případě zájmu. Můžete mi prosím poslat kontakt, na někoho kdo by se zhostil víkendového kempu. Děkuji za odpověď na mail.