Pronájem sportovní haly

Nabídka prostor Sportovní haly TJ Sokola Bedřichov k výuce Tělesné výchovy ve školním roce 2018-19

Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov nabízí k pronájmu prostor tělocvičny Sportovní haly na adrese Sokolovská 4656/122c, Jihlava ve školním roce 2018 – 2019 k výuce TV ve dnech pondělí – pátek, v časech 7.00 – 14.00 hod.

Nabízíme tělocvičnu o rozměru 36,5 x 18,7 s balkónem, vybavenou basketbalovými koši, držáky na volejbalové a nohejbalové sítě, gymnastickými kruhy, s možností postavení hrazdy, žíněnkami atd.
V příznivém počasí lze využít místo tělocvičny přilehlé hřiště s pískovým oválem. Při dělených hodinách lze použít i hernu stolního tenisu a baletní sál. Šatny a přilehlé sprchy jsou uzamykatelné.
Cena pronájmu činí dle kalkulace 477 Kč za hodinu.
Spojení MHD linkami č. 3, 5, 12 zastávka „Na Růžku“ nebo 3, 12 zastávka „Ulice 5.května“.
Neváhejte a případný zájem nám sdělte na emailovou adresu: sokolbedrichov@ji.cz
Na Vaši poptávku se těší kolektiv zaměstnanců TJ.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.