Úvod > Sporty > TK Chrisstar - taneční sport

TK Chrisstar - taneční sport

taneční klub

předsedkyně klubu: Bc. Radka Prokůpková, DiS.

Taneční klub TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava

pod vedením Bc. Radky Prokůpkové soustavně připravuje mladé tanečníky v oblasti

Latinsko-amerických tanců - LAT (Samba, Cha-cha, Rumba, Paso-doble a Jive) a

Standardních tanců - STT(Waltz, Valčík, Tango, Slowfox a Quickstep).

Každoročně otvírá přípravky mini dětí (4-6 let), dětí (7-9 let) a přípravku juniorů a mládeže (10-18 let).

Za výbornými výsledky tanečního klubu stojí proškolení a zkušení trenéři vlastnící trenérské licence a externí trenéři,

kteří s tanečním klubem pravidelně spolupracují.

Taneční klub TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava, jako jediný klub Kraje Vysočina, pořádá každý rok dvě tradiční soutěže v tanečním sportu jarní Jihlavský pohár a podzimní Vánoční cenu. Soutěže se účastní kolem 120 párů registrovaných v ČSTS nejen z celé České republiky, ale i např. Slovenska, Rakouska, Polska či Německa. Klub na soutěži slavnostně vyhlašuje i nejlepší páry České obce sokolské - Přeborník ČOS.

Novotný Lukáš – Prokůpková Lucie IMG_4675.jpg

• několikanásobní Přeborníci ČOS
  • 16.místo Rank Listu pro rok 2021, 10. místo Rank Listu pro rok 2020
  • 18.místo MČR 2022 kombinace 10 tanců, 21.místo MČR 2021 kombinace 10 tanců
  • 14. místo STT a 15. místo LAT mezinárodní soutěže okruhu World danceSport Europe
  • v r. 2019, 2020, 2021 nejvyšší republikové soutěže TANEČNÍ LIGY a prestižní SUPER TANEČNÍ LIGY

2021 FaŠ viceMistr ČR SUT.jpg

Suchý Filip - Nevosadová Šárka

• několikanásobní Přeborníci ČOS
  • viceMistr ČR Hobby Dance Mládeže STT

TK Chrisstar při TJ Sokol Bedřichov byl založen roku 1996 panem Robertem Kleinem a paní Janou Laštovičkovou.

Zobrazit fotogalerii